+420 606 100 315
info@instalace-kanalizace.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čištění kanalizace a potrubí Vysočina - Pelhřimov, Jihlava

 
  1. Zabýváme se čištěním kanalizace už dlouhou řadu let. Vlastníme špičkově vybavená vozidla tou nejmodernější technikou. Čistíme velkoprofilové kanalizace ve městech, ale i malé domovní odpady nejmenších rozměrů. Díky velice výkonné technice si poradíme s písky, štěrky, sutí, tuky, kořeny, cementovými a vápennými usazeninami. Uvolněné materiály následně odsajeme a odvezeme. Působíme většinou v Kraji Vysočina, ale díky výborné poloze na D1, přesně mezi Prahou a Brnem, se dokážeme velice rychle dostat i k Vám.

Na čištění těch nejzanešenějších kanalizací jsme si nechali postavit nejvýkonnější recyklační vozidlo v kraji u firmy KAISER. Vozidlo je na terénním podvozku MAN 6x6 a vyznačuje se dobrou terénní průchodností. Nástavba je tvořena nerezovou cisternou na 8 m3 kalů a 3 m3 na čistou vodu. Výkonné čerpadlo poskytuje na čištění 400l/vody za minutu a tlak 200 bar - možnost čištění úseků dlouhých až 200m v kuse. Sací výkon 3 100 m3/hod. a sací potrubí o průměru 150 mm dává tušit, že se jedná o velice výkonný stroj. Kalové čerpadlo o výkonu 2400l/min dokáže transportovat splašky, kaly a kašovité hmoty do vzdálených míst. Vše je řízeno dálkovým ovládáním. Spolu se širokou škálou čisticích trysek není kanalizační ucpávka, která by odolala. Vozidlo dokáže pracovat v teplotách do -10°C. Tento vůz je našim nejnovějším přírůstkem.
 
 
 
 
Do míst, kam se s těžkou technikou nedostaneme, používáme dodávkový automobil IVECO s vestavěným vysokotlakým zařízením a vlastní nádrží vody. Toto vozidlo i s mnohem nižším výkonem tlakového čerpadla 100l/hod./150 bar dosahuje úctyhodných výkonů. V tomto voze je vestavěn i kamerový systém na průzkum kanalizace. Spolu s ním i další kamery a vyhledávací zařízení. Automobil je zateplen a díky nezávislému topení umožňuje práci i v největších mrazech. Samozřejmostí je pružinová motorová fréza s mnoha nástavci a průměry pružin.